Bondoc și Asociații highly ranked in Chambers and Partners Global

Chambers and Partners Global has released its rankings with respect to two practices: Corporate/M&A and Banking & Finance. Bondoc și Asociații has been highly ranked again in both areas, same as the heads of the practices in question, Lucian Bondoc and Simona Petrișor. Lucian Bondoc receives highest possible ranking – Emeritus – in Corporate/M&A along with two other lawyers in the country.

We are very grateful to all of our clients, as well as to the work and dedication of our teams.


Bondoc și Asociații foarte bine clasată de Chambers and Partners Global

Chambers and Partners Global a publicat clasamentele cu privire la două domenii de practică: Drept societar/Fuziuni & Achiziții și Drept bancar & financiar. Bondoc și Asociații a fost din nou foarte bine clasată în ambele domenii, la fel ca și coordonatorii practicilor respective, Lucian Bondoc și Simona Petrișor. Lucian Bondoc primește cea mai înaltă recunoaștere posibilă – Emeritus – în Drept societar/Fuziuni & Achiziții, alături de alți doi avocați din țară.

Suntem foarte recunoscători tuturor clienților noștri, precum și echipelor noastre pentru munca și dedicarea acestora.